Naturalna panele na podłogę

Od jakiegoś czasu regularnie odwiedzasz sklepy z panelami podłogowymi, ażeby wybrać te, które doskonale odnajdą się w Twoim wnętrzu? Jeżeli tak, to na pewno warto sprawdzić jak prezentują się panele podłogowe Jantar z najnowszej kolekcji Natural Legend. Producenci tej serii od samego początku mieli za zadanie wytworzyć super naturalnie wyglądające panele, które będą przeznaczone dla największych miłośników drewna. Nie jest to przypadkowe założenie, ponieważ amatorzy drewna coraz częściej zwracają uwagę na najmniejsze detale.

Klientów w obecnych czasach nie interesuje wyłącznie i tylko tani zakup oraz dostępność od ręki towarów na sklepie. Oprzy tym przykładają oni wagę również do jakości wykonania, a także dobrania estetyki paneli do konkretnego wnętrza. Producentom paneli podłogowych udało się natomiast zagwarantować wszystkie te aspekty w nowej kolekcji, która jest już dostępna od ręki zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i on-line. Wymiary deski panelowej wynoszą 1257 x 192 mm, z kolei sam panel osiąga grubość 8 mm. A dodatkowo panele podłogowe Natural Legend cechują się szczególną strukturą synchroniczną. Jak widać podczas projektu tych paneli zadbano o każdy element. Nie ma zatem mowy o tym, aby należało cokolwiek reklamować producentowi. Z drugiej strony sam producent i tak udziela wieloletniej gwarancji, która gruntownie wynosi 20 lat. Jedyna w swoim stylu, niejednorodna struktura paneli podłogowych Jantar Natural Legend jest wyczuwalna poprzez dotyk, jak i wizualnie już na 1-szy rzut oka.

Źródło informacji: https://podlogi24.net/premium-floor-88718-dab-jantar-premium-floor-natural-legend-dab-naturalny-zocisty-transport-gratis-!!!-od-rki-na-magazynie-o_l_7305.html

Dodaj komentarz