Oświetlenie w mieszkaniu

Gdy dekorator wnętrz pracuje nad zleconym mu projektem, bardzo bardzo często poszukuje inspiracji w sieci. Niekiedy inspiruje się projektami, które już kiedyś stworzył.

Z całą pewnością przenigdy nie powiel ich, bo każdy taki projekt musi być oryginalny i piękny. Wręcz jeśli upodobania klientów w wielu kwestiach są zbieżne albo takie same. W każdym takim przypadku trzeba dokonywać modyfikacji, bo inaczej klient mógłby zarzucić projektantowi brak profesjonalizmu. Jeżeli w danym pomieszczeniu zastosowano stojące lampy Tom Dixon, to w innym wyszukuje się wykorzystywania dla lamp innego rodzaju lub przynajmniej w innej formie.
W pracy nad takimi projektami uwzględnia się nie jedynie panujące w aranżacji wnętrz trendy, niemniej jednak przede wszystkim nadzieja klientów. Jeżeli na przykład podobają im się lampy moooi, to takie wprowadza się do projektu jeżeli już zależy im na tym, żeby z ich mieszkań nie zniknęły rodzinne pamiątki, a tylko zmieniono ich rodzaj ekspozycji, to takie zalecenia trzeba wziąć pod uwagę. Nie zawsze bowiem ludzie chcą by ich mieszkania edytować diametralnie. To z pewnością tyczy się sytuacji, gdy aranżowanie wnętrz posiada dotyczyć tych, które już jakoś są urządzone. Tam, gdzie nie ma niczego można dowolnie projektować, gdzie umieści się lampy Tom Dixon czy odpowiednie meble. Byleby to zyskało aprobatę zleceniodawcy. W przypadku aranżowania wnętrz urządzonych, sprawa jest bardziej skomplikowana, jednakże profesjonalny architekt wnętrz poradzi sobie z takim zamówieniem bez najmniejszego problemu. Tym bardziej, jeżeli już pracuje w danym fachu kilkanaście lat.
Polecam: Lampy Tom Dixon.