Wycena firmy

O ile planujemy sprzedaż naszej firmy, to ze stuprocentową pewnością musimy korzystać z usług biura aktuarialnego, które oferuje usługi takie jak wycena firmy. Taka wycena finansowa oraz aktuarialna przyda się również w innych sytuacjach, a więc np jeżeli będziemy chcieli wprowadzić zmiany dotyczące optymalizacji podatkowej firmy, jak również w sytuacji toczącego się postępowania cywilnoprawnego czy również upadłościowego.
Kiedy skorzystać z pomocy aktuariuszy?
Niewątpliwie istnieje sporo takich sytuacji, kiedy wskazane jest używanie z usług biura aktuarialnego, które oferuje usługi dotyczące w głównej mierze wyceny znaków towarowych, jak także wartości niematerialnych oraz prawnych, takich jak relacje z klientem, patenty.

Pamiętajmy o tym, że biuro aktuarialne para się także analizą projektów majątkowych, modernizacyjnych czy także restrukturyzacyjnych. A przy tym aktuariusze przeprowadzają także test na utratę wartości aktywów. A dodatkowo, możemy także liczyć na usługi z zakresu opracowywania modeli majątkowych, które obejmują zarówno założenia makroekonomiczne, jak także indywidualne cele biznesowe klienta. Nie powinno zatem być zaskoczeniem, że usługi tj. wycena znaku towarowego czy też rezerw na świadczenia pracownicze to usługa, z której bardzo chętnie korzystają przedsiębiorstwa należące do różnorakich branż oraz reprezentujące różnorakie profile działalności. Taka wycena dla wygody klienta wykonywana jest w możliwie najkrótszym czasie przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdź również informacje na stronie: wycena aktuarialna.

Dodaj komentarz