Marbello

Ostatnio w naszym kraju możemy poszczycić się kilkoma polskimi nazwiskami na międzynarodowej scenie tenisa ziemnego. Obserwując wspaniałych, polskich tenisistów sporo dzieci marzy o powtórzeniu ich sukcesu w późniejszym czasie. Jeżeli wasze dziecko preferuje rozpocząć własną przygodę z tenisem ziemnym, to zdecydowanie warto mu na to pozwolić.

Jest to jednak drogi sport i warto na początku pomyśleć, czy nie obciąży zbytnio waszego budżetu domowego, gdyż wiąże się z wydatkiem kilkuset zł miesięcznie. Będziecie wszakże musieli opłacić lekcje grupowe z specjalistycznym trenerem tenisa zimnego, opłacić wynajem kortu tenisowego, zamiany naciągu tenisowego , a ponadto kupić świetny sprzęt. Jeżeli wasze dziecko posiada prawdziwy talent do gry w tenisa ziemnego, to zdecydowanie ma co posłać go na zajęcia, gdyż tenis jest jednym z najlepiej opłacanych sportów na świecie.
Poza regulowaniem opłat związanych z wynajmem kortu tenisowego , a dodatkowo lekcjami, powinniście pamiętać o regularnej wymianie naciągu rakiety tenisowej waszego dziecka. Struna tenisowa dość bardzo szybko ulega zniszczeniu i tak realnie już po miesiącu intensywnej gry będzie wymagała wymiany. Na nieszczęście, niemniej jednak nawet najlepszy naciąg tenisowy na rynku będzie niszczył się równie szybko, dlatego warto o tym pamiętać i raz w miesiącu zanieść rakietę tenisową do konwersji naciągu. O tej czynności z całą pewnością nie będzie pamiętało wasze dziecko, dlatego to właśnie na głowie rodziców spocznie zadbanie o rakietę tenisową, by wasze dziecko mogło robić postępy w grze.
Sprawdź tutaj: marbello storm.

Dodaj komentarz