Doskonały sposób na przetestowanie oprogramowania

Kluczowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on pozwala codzienne księgowanie wszystkich faktur , a dodatkowo innych dokumentów. W obecnych czasach na polskim rynku można znaleźć kilka świetnych programów księgowych, zatem dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu wyłącznie tego jednego, optymalnego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem uprzednio ze starannością sprawdzić, czy dany program księgowy jest wart waszych środków majątkowych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, by z uwagą sprawdzić dany program księgowy i ocenić, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto zatem skorzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo skryptu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania programu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych kodów dostępnych na polskim rynku. Cieszy on się natomiast ogromną popularnością w gronie księgowych, gdyż umożliwia na szybką i skuteczną pracę. Posiada też bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu nawet niewiele doświadczone, nowe księgowe są wstanie bardzo szybko nauczyć się obsługiwania tego programu.
Źródło informacji: demo Comarch Optima.

Dodaj komentarz