Dlaczego warto zrobić sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy stały się ostatnio realnym hitem. Widujemy coraz dodatkowo kobiet z cudownie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są spore naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana dziewczyna może posiadać takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami charakteryzują się głównie kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich perfekcyjnym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i nierzadko nawet nie wymaganie już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować zatem oszczędzamy czas, nie musimy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są właściwie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, natomiast do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą 2:1, 1:1 lub np metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować de facto bardzo gęste i bardzo długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego należy być tutaj ostrożnym, ażeby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych przypadkach może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam rzeczywiście dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne wrażenie.
Zobacz więcej: rzęsy na pasku.

Dodaj komentarz