Wizytówki, ulotki, wydruki

Drukarnie są punktami usługowymi, gdzie zalecenia mogą posiadać bardzo zróżnicowany charakter. W drukarniach ukazują się bowiem ludzie, którzy zlecają tam druk plakatów reklamowych lub ulotek.

Drukarnia Olkusz w wielu przypadkach na stałe współpracuje z agencjami reklamowymi i od niej pozyskuje kilka zleceń. O ile agencja na potrzeby danego klienta opracowuje projekt ulotek reklamowych czy wizytówek, to następnym etapem jest ich drukowanie.
Czasem klienci agencji reklamowych własnymi siłami zajmują się drukiem towarów reklamowych, to znaczy na własną rękę szukają punktu, który posiada w swojej katalogu usług/produktów druki akcydensowe Olkusz. Nie brakuje natomiast i takich, którzy nie mają czasu na to, żeby szukać drukarni i poświęcając własny czas zlecać im drukowanie. Dla wielu z nich zdecydowanie wygodniej jest, gdy zajmuje się tym agencja reklamowa. Wtedy jej klienci posiadają jeden kłopot z głowy. Jeśli zgłaszają się do agencji ponownie, to już po gotowe wizytówki Olkusz czy ulotki. Ceny w drukarniach najczęściej zależą od tego, jakimi urządzeniami dysponuje drukarnia. Jeżeli już ma ona do dyspozycji przyszłościowe drukarki i jakość wydruków jest wysoka, to ceny zazwyczaj są wyższe, co posiada ścisły związek z kosztami eksploatacji. Ceny poszczególnych zamówień zależą także od tego, jakie ilości się drukuje. Nierzadko jest tak, że przy zamówieniach hurtowych ceny są niższe. O ile powinno się wytworzyć coś w nietypowym rozmiarze, to taka usługa zwykle kosztuje nieco więcej. Stali klienci drukarni też mogą liczyć na upusty cenowe i promocje. Tak drukarnie zachęcają do korzystania ze swoich usług.
Sprawdź tutaj: kalendarz książkowy 2018.

Dodaj komentarz