Laweta – pomoc drogowa

W sytuacji stłuczki kolizji, wypadku czy także awarii samochodu na trasie zdecydowanie warto mieć przy sobie numer do pomocy drogowej, która świadczy usługi tj. holowanie wieliczka. Warto wspomnieć o tym, że są to profesjonalne firmy, które głównie dysponują specjalistycznym sprzętem a także samochodami, które przeznaczone są nie tylko i wyłącznie do holowania, niemniej jednak też do transportowania aut czy także motocykli za pomocą lawet.
Usługi pomocy drogowej – na co zwrócić uwagę?
Na początku powinno się podkreślić, że auto pomoc Kraków to usługi wykonywane w sposób rozbudowany przez doświadczonych specjalistów, którzy mają do dyspozycji najnowsze rozwiązania w zakresie samochodów a także sprzętu.

Warto pamiętać także o tym, że z takich usług możemy korzystać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę 356 dni w roku. Warto wspomnieć też, że usługi z zakresu pomocy drogowej obejmują nie tylko holowanie czy także transport pojazdów za pomocą lawety, niemniej jednak też usługi dodatkowe związane w głównej mierze z wymianą koła na drodze, czy także wypompowaniem źle zatankowanego pojazdu. Są to także usługi takie jak dowóz paliwa, czy też awaryjne odpalanie z kabli lub Boostera w przypadku problemów z zapłonem, które mogą być spowodowane przykładowo rozładowaniem się czy także niesprawnym akumulatorem. Przy tym, pomoc drogowa Kraków to również usługi dotyczące dostarczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy po kolizji czy również wypadku drogowym. Co ciekawe, korzystając z pomocy drogowej możemy również zamówić transport pojazdu do warsztatu samochodowego.

Polecam: pomoc drogowa wieliczka.

Dodaj komentarz