Podział majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Niestety życie pisze nam bardzo różnorodne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest jednak tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez wiele lat wspólnie majątek nieprosto jest podzielić, zwłaszcza gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego budowy. Na nieszczęście polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż bez wątpienia są odstępstwa od tej reguły, o czym perfekcyjnie wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeśli więc posiadacie naprawdę pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści dosłownie jednego krzesła, to warto zainwestować w odpowiedniego prawnika.
Podział majątku prawnik przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto oczywiście zatrudnić adwokata również do sprawy rozwodowej, jeżeli zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, ażeby rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce świetny prawnik nieomalże byłego męża albo żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. Jeżeli już zatem gra toczy się o de fakto duże pieniądze, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Więcej: podział majątku adwokat.

Dodaj komentarz