Osłona okna – roleta wewnętrzna

Osłony okna pełnią wiele różnych funkcji. Pozwalają regulować dopływ światła a także ciepła do wnętrz. Stanowią również detal dekoracyjny okna.

Niezmiennie od dawna ogromną popularnością cieszą się rolety materiałowe Łódź. Są to produkty wysokiej jakości odznaczające się wysoką ochroną przeciwsłoneczną.
Co jeszcze należy wiedzieć na temat rolet?
W roletach materiałowych wykorzystuje się systemy kasetowe. Są one utworzone z aluminium, które charakteryzuje się trwałością, łatwością w czyszczeniu oraz atrakcyjnym wyglądem. Taka roleta wyposażona jest także w boczne prowadnice, zrobione z PCV, czyli polichlorku winylu. Polichlorek winylu charakteryzuje się właściwościami użytkowymi, takimi jak trwałość czy odporność mechaniczna. Boczne prowadnice przytrzymują materiał w czasie opuszczania albo podnoszenia tkaniny, dzięki dzięki czemu utrzymana jest ona blisko przy szybie. Jeśli więc zależy nam, aby pomieszczenia w naszym domu wyróżniały się w pięknym designem a także funkcjonalnymi osłonami, warto wybrać rolety wewnętrzne Łódź. Pomiędzy dostępnych rozwiązań dużym zainteresowaniem cieszą się rolety mini. Wyróżnia je bardzo intuicyjny montaż za pomocą zaczepów. Z kolei rolety wolnowiszące umożliwiają zasłonięcie dużych okien o znacznej szerokości. Wyjściem, które zyskuje coraz większe grono wielbicieli, są rolety dzień noc Łódź, które odróżniają się wykorzystaniem dwóch różnorakich materiałów, co daje możliwość na sterowanie natężeniem światła w znacznie większym stopniu niż w przypadku tradycyjnych rolet.
Zobacz: rolety okienne Pabianice.

Dodaj komentarz