Materiałowe torby da firm

W trosce o ochronę środowiska i zmniejszenie ilości odpadów, odchodzimy od plastikowych reklamówek. Ich miejsce zajmują eko torby i worki bawełniane. Jedno bądź wielokolorowe, mogą być rewelacyjnym nośnikiem reklamy.

Niemałą powierzchnię można wykorzystać w celu zamieszczenia hasła prezentującego konkretny pogląd, postawę albo zachętę do działania. Można również odróżniać logo firmy czy wizerunek konkretnego produktu, utrwalając w ten sposób nazwę, markę czy produkt w świadomości potencjalnych konsumentów.
Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, zatem można ją trzymać w podręcznej torebce na wypadek niespodziewanych zakupów. Zupełnie inaczej niż jej plastikowa odpowiedniczka, eko torba może być elementem stylizacji. Dobrana kolorystycznie do odzieży wierzchniej, komplementarnie lub kontrastowo, będzie stanowić jej modne uzupełnienie. Spowoduje to, że będą one bardzo chętnie noszone i używane, zatem przekaz reklamowy będzie w sposób nienachalny opisany osobom pozostającym w kontakcie wzrokowym z użytkownikiem tego gadżetu.
Eko torby z nadrukiem na prawdę często dodawane są do pakietów startowych na zawodach sportowych, czy zestawów powitalnych wręczanych uczestnikom w czasie zlotów hobbystów. To praktyczna i estetyczna pamiątka. Logo organizatora albo symbol graficzny zawodów budzi miłe wspomnienia oraz zachęca do udziału w kolejnych edycjach. Bawełniana torba na ramię z całkowitą czyli stu procentową pewnością niejednokrotnie posłuży w czasie robienia zakupów.
Możliwości techniczne pozwalają aktualnie na wykonanie najwyższej jakości, wielokolorowego, trwałego nadruku. Warto zatem zainwestować w ten trwały, estetyczny i fantastycznie praktyczny produkt reklamowy.

Zobacz również: eko torby bawełniane.

Dodaj komentarz