Wynajem samochodów – usługi

Coraz większą popularnością zarówno pomiędzy klientów indywidualnych, jak również biznesowych cieszy się auto bez bik. Jest to usługa polegająca na wynajmie długoterminowym auta bez sprawdzania klienta w biurze informacji kredytowej.
Auto bez formalności – co trzeba mieć świadomość tego?
Przede wszystkim musimy posiadać świadomość, że jeśli dotyczą nas negatywne wpisy w biurze informacji kredytowej, jak też jesteśmy ujęci w Krajowym Rejestrze dłużników to mamy minimalne szanse na to, by zyskać finansowanie na wynajem auta z instytucji bankowych.

Znaczna większość wniosków składanych w tej sprawie w instytucjach bankowych jest po prostu odrzucona. W takim przypadku warto skorzystać z alternatywnego rozwiązania, a więc sposobności wypożyczenia samochodu bez formalności związanych ze sprawdzaniem historii kredytowej klienta. Warto dodać o tym, że wynajem samochodów bez weryfikowania jego zdolności kredytowej to usługa, z której mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, które potrzebują sprawnego auta na co dzień, jest również firmy, które potrzebują floty pojazdów, aby realizować własną działalność. W ofercie znajdziemy zarówno samochody dostawcze, jak też niewielkie samochody kompaktowe czy luksusowe Mercedesy czy Audi. Oferta przygotowywana jest w sposób indywidualny dla każdego klienta, tak ażeby w optymalny sposób realizowała jego potrzeby a także założenia. Z pewnością o ile mamy negatywne wpisy w biurze informacji kredytowej warto skorzystać z tego rozwiązania, ponieważ raty są niższe niż w sytuacji leasingu.

Źródło: cena wynajmu samochodu Katowice.

Dodaj komentarz